Porównujesz: 0
Karty DVR GeoVision


Karty komputerowe DVR firmy GeoVision to zdecydowanie najlepsze urządzenia tego typu na ogólnoświatowym rynku CCTV. Dzięki doskonałemu połączeniu najważniejszych cech użytkowych zdobyły zaufanie zarówno użytkowników, instalatorów jak i specjalistów z dziedziny systemów nadzoru wizyjnego. Niezwykle bogata gama produktów GV-DVR pozwala na stworzenie dowolnego systemu telewizji przemysłowej, zarówno w obiektach standardowych (domy, sklepy, biura, magazyny, itp.) jak i specjalnych (obiekty użyteczności publicznej, banki, centra handlowe, obiekty rządowe, itp.).
Dostosowane do potrzeb każdego użytkownikaKarty DVR firmy GeoVision dostępne są w 9 modelach, z czego każdy dodatkowo występuje w kilku wersjach. Tak bogata oferta sprawia, że każdy z użytkowników znajdzie produkt spełniający jego indywidualne oczekiwania, a także zapewniający wysoką jakość pracy. Na poziomie tego samego modelu wersje kart DVR różnią się liczbą wejść wideo, zaś na poziomie modeli różnice występują w liczbie rejestrowanych klatek na sekundę, zastosowanych technologiach i ilości kanałów we/wy.Najwyższa jakość rejestrowanych obrazówPrezentowane karty DVR cechują się najwyższą jakością zapisywanego obrazu. Każdy model korzysta z kilka rodzajów kompresji wideo, w tym także z najnowocześniejszej technologii H.264. Dzięki różnym kodekom wideo użytkownik może dobrać jakość rejestrowanego obrazu do własnych wymagań.Funkcjonalność i najwyższy komfort pracyKarty komputerowe DVR z serii GV zostały wyposażone w bardzo łatwy i szybki system wyszukiwania nagranych materiałów, który zdecydowanie podnosi komfort i jakość pracy. Dzięki systemowi wyszukiwania nagrań koniec z wielogodzinnym szukaniem interesujących nas materiałów. Wyszukiwanie zajmuje zaledwie kilka sekund, a użytkownik może precyzyjnie wyszukać pliki po dacie rejestracji lub numerze kamery z której obraz został zapisany. Kolejną zaletą jest kilka zaawansowanych trybów inicjacji zapisu wideo, dzięki czemu praca operatora systemu monitoringu może być skuteczniejsza. Karty DVR współpracują zarówno z kamerami analogowymi jak i nowoczesnymi kamerami IP.Podgląd obrazu z dowolnego miejsca na ziemiKażdy model karty DVR Geovision został wyposażony w serwer WWW i FTP, dzięki któremu może pracować w dowolnej sieci komputerowej. Wbudowany moduł sieciowy umożliwia oglądanie rejestrowanego obrazu poprzez Internet lub sieć LAN/WAN. Dzięki zdalnemu dostępowi, niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy, możemy efektywnie zarządzać systemem monitoringu. Obraz możemy również oglądać na palmtopie lub telefonie komórkowym 3G.Najlepsze oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnymWedług użytkowników i ekspertów z branży CCTV karty DVR GeoVision posiadają najlepsze oprogramowanie do zarządzania materiałem wizyjnym. Jedną z głównych jego zalet jest mnogość zaawansowanych technologii, które pozwalają na tworzenie kompleksowych systemów monitoringu. Ogromnym atutem są częste aktualizacje, które pozwalają na dostosowanie kart DVR do najnowszych wymagań i możliwości systemów monitoringu CCTV i CCTV IP.


Dodatkowe zalety kart komputerowych DVR GV firmy GeoVision:  • Sterowanie kamerami szybkoobrotowymi PTZ (wszystkich producentów),


  • Zabezpieczenie nagrań znakiem wodnym,


  • Powiadomienie o alarmie za pomocą wiadomości e-mail lub sms,


  • Automatyczna kompensacja światła,


  • Automatyczne wzmocnienie sygnału wizyjnego,


  • Współpraca z licznymi modułami rozszerzającymi możliwości (łatwa rozbudowa systemu o dodatkowe kanały audio/wideo),


  • Współpraca z innymi systemami, możliwość podłączenia instalacji alarmowej,


  • Stabilna praca – Watch dog (specjalna aplikacja restartująca system rejestracja po chwilowych spadkach napięcia),


  • Elektroniczna mapa (E-map),


  • Polskojęzyczne oprogramowanie zarządzające oraz instrukcja obsługi,

Zestawienie podstawowych parametrów dwóch wybranych modeli kart DVR GV:


ZYSKUJ WIĘCEJ!

Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach,
oraz cenne kody promocyjne!

Dodatkowo zapisując się do Newslettera
otrzymasz 50 zł na pierwsze zakupy

Zestaw kamer do biura

Biuro to miejsce, w którym zarówno pracownicy, jak i klienci powinni czuć się...

Zestaw kamer do domu

Dom jest dla większości z nas ostoją spokoju i bezpieczeństwa...

Zestaw kamer do firmy

Kamering wizyjny staje się powoli nieodłącznym elementem systemów...

Zestaw kamer do magazynu

Wysokiej klasy instalacje monitoringu wizyjnego są dziś...

Zestaw kamer do parkingu

Jak wiadomo systemy monitoringu szczególnie chętnie instalowane są w...

Zestaw kamer do przedszkola

Stale rozwijające się technologie monitoringu zdobywają coraz nowe...

Zestaw kamer do sklepu

Monitoring w sektorze handlu detalicznego sprawdza się już od wielu...

Zestaw kamer do szkoly

Monitoring w szkołach staje się coraz bardziej powszechny...

Zestaw kamer do uczelni

Monitoring w szkołach staje się coraz bardziej powszechny...

informacje o prezentowanej ofercie
Zobacz
jak stworzyć
SYSTEM KAMERINGU