Porównujesz: 0
Eksperckie doradztwo

Eksperckie doradztwo

skorzystaj z fachowej konsultacji

CTR PARTNER od 20 lat projektuje oraz instaluje profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego. Z naszych usług korzystały instytucje rządowe, placówki oświatowe, a także liczne firmy prywatne. Dzięki temu oferujemy sprawdzone rozwiązania, wsparte wiedzą i doświadczeniem.

Doświadczenie potwierdzone
certyfikatami i referencjami

Sprawdź

System monitoringu wizyjnego w firmach zapobiega niebezpiecznym sytuacjom, a także pozwala chronić mienie i pracowników. Projektujemy i wykonujemy na miejscu profesjonalne instalacje, dopasowane do potrzeb oraz specyfiki biura. Dzięki temu ochronę zyskują wszystkie ważne miejsca.

Kamering w domu i na posesji stanowi rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej rodzin. I nie bez powodu! Skutecznie zniechęca potencjalnych złodziei, zapewnia stały podgląd oraz kontrolę, a w razie włamania dostarcza cenny materiał dowodowy, pozwalający szybko ująć sprawcę i odzyskać mienie.

Zastanawiasz się, jak ochronić pracowników, sprzęt przemysłowy albo plac budowy? Przygotujemy dla Ciebie odpowiedni projekt, a także wykonamy na miejscu instalację monitoringu wizyjnego. Możesz więc zyskać system niezawodnie działający w każdych warunkach.

Kontrola dostępu, ochrona pracowników, a także zabezpieczenie serwerowni i pomieszczeń technicznych - to bardzo istotne kwestie, jeśli chodzi o obszar IT i telekomunikacji. Sprawdź, jaki system najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. Przygotujemy projekt skrojony na miarę potrzeb.

W każdej placówce edukacyjnej, kulturalnej czy badawczej ochrony wymagają zarówno pracownicy, studenci, jak i mienie. Doradzimy, gdzie zainstalować kamery, by skutecznie zadbać o bezpieczeństwo, a także przygotujemy indywidualny projekt w oparciu o wysokiej jakości urządzenia.

Zarówno apteki, jak i laboratoria badawcze wymagają odpowiedniej ochrony - w końcu znajdują się w nich różnorodne substancje chemiczne oraz wysokiej klasy sprzęty. Monitoring wizyjny dostosowany do specyfiki tych miejsc pozwala uniknąć kradzieży oraz niebezpiecznych sytuacji.

Ochrona dla pracowników, gości, sprzętu, a także informacji - to zapewniają wydajne systemy monitoringu wizyjnego dla mediów. Dowiedz się, jak skutecznie zabezpieczyć redakcję, kontrolować, kto wchodzi do budynku i go opuszcza, oraz jak połączyć dozór wizyjny z systemem alarmowym.

Rozbudowane magazyny i centra logistyczne to miejsca, w których przestrzeganie procedur oraz zasad bezpieczeństwa jest szczególnie istotne. Zaproponujemy Ci projekt systemu monitoringu wizyjnego, który umożliwi ochronę mienia, pracowników, a także obsługiwanych paczek.

Skuteczny system bezpieczeństwa

Profesjonalne urządzenia do systemów zabezpieczeń

Profesjonalne urządzenia

Proponujemy wysokiej jakości kamery, które świetnie sprawdzają się w określonych warunkach - w pomieszczeniach zamkniętych bądź na zewnątrz. Stanowią najlepszą gwarancję bezpieczeństwa.

Dedykowane rozwiązania telewizji przemysłowej

Dedykowane projekty

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Projektowane przez nas systemy monitoringu wizyjnego uwzględniają więc specyfikę budynków i prowadzonej działalności, a także konkretne oczekiwania.

Optymalizacja wydajności systemów monitoringu

Optymalizacja wydajności

Funkcjonalność monitoringu wizyjnego w danym miejscu uwzględniamy już na etapie projektu. Po wykonaniu instalacji służymy radą i wsparciem w zakresie tego, jak udoskonalić system, by działał jeszcze wydajniej.

Wsparcie ekspertów

Wsparcie ekspertów

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu chętnie służymy wiedzą i wsparciem zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego upłynięciu. Usługa konserwacji pozwala na bieżąco modernizować system.

Masz pytania i chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Nie czekaj porozmawiaj z ekspertem, umów się na spotkanie

504 500 007

ZYSKUJ WIĘCEJ!

Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach,
oraz cenne kody promocyjne!

Dodatkowo zapisując się do Newslettera
otrzymasz 50 zł na pierwsze zakupy

Zestaw kamer do biura

Biuro to miejsce, w którym zarówno pracownicy, jak i klienci powinni czuć się...

Zestaw kamer do domu

Dom jest dla większości z nas ostoją spokoju i bezpieczeństwa...

Zestaw kamer do firmy

Kamering wizyjny staje się powoli nieodłącznym elementem systemów...

Zestaw kamer do magazynu

Wysokiej klasy instalacje monitoringu wizyjnego są dziś...

Zestaw kamer do parkingu

Jak wiadomo systemy monitoringu szczególnie chętnie instalowane są w...

Zestaw kamer do przedszkola

Stale rozwijające się technologie monitoringu zdobywają coraz nowe...

Zestaw kamer do sklepu

Monitoring w sektorze handlu detalicznego sprawdza się już od wielu...

Zestaw kamer do szkoly

Monitoring w szkołach staje się coraz bardziej powszechny...

Zestaw kamer do uczelni

Monitoring w szkołach staje się coraz bardziej powszechny...

informacje o prezentowanej ofercie
Zobacz
jak stworzyć
SYSTEM KAMERINGU