Porównujesz: 0
Kenwei

Sklep Kenwei

Kenwei Wideodomofony
Firma Kenwei powstała w 1987 roku. Przez lata swojej działalności stała się znanym i cenionym na światowych rynkach producentem nowoczesnych i niezawodnych systemów wideodomofonowych. Asortyment firmy jest bardzo szeroki i obejmuje urządzenia wysokiej jakości, tworzone w oparciu o najnowsze technologie.

Firma oferuje urządzenia, które umożliwiają zdalne przesyłanie obrazu i dźwięki w bardzo dobrej jakości. Widedomofon podnosi poziom bezpieczeństwa i komfortu wszystkich lokatorów, dzięki dokładnej identyfikacji osób chcących dostać się na teren posesji czy obiektu. W ofercie znalazły się nowoczesne moduły zewnętrzne i wewnętrzne, unifony oraz akcesoria dodatkowe.

Moduły wewnętrzne Kenwei charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale również estetyczny wygląd i nowoczesny design. Dzięki temu doskonale komponują się one z innymi elementami wnętrza. Moduły wewnętrzne wyposażone są w kolorowe wyświetlacze i dotykową klawiaturę; umożliwiają one rozmowę pomiędzy lokatorem mieszkania i osobą, która chce wejść na teren budynku/posesji, a także zdalne otwarcie drzwi (łatwe sterowanie elektromagnetycznym ryglem). Użytkownik może wybierać spośród wielu różnych modeli. W asortymencie firmy Kenwei znalazły się m.in. modele z modułem pamięci, który obsługuje karty Secure Digital (SC).

Moduły zewnętrzne firmy Kenwei są odporne na niekorzystne warunki pogodowe (ekstremalne temperatury, wiatr, opady) i inne szkodliwe czynniki zewnętrzne (kurz, uszkodzenia mechaniczne). Wyposażone są w doskonałej jakości kamery, które umożliwiają obserwację nawet w wyjątkowo trudnych warunkach oświetleniowych. Oko kamery jest w stanie zarejestrować każdy istotny szczegół (duży kąt wychylenia kamery). Moduły zewnętrzne można montować na dwa sposoby ? natynkowo oraz podtynkowo.

Oprócz modułów zewnętrznych oraz wewnętrznych w asortymencie firmy Kenwei znalazły się również nowoczesne modele unifonów. Są one uniwersalne, możne je podłączać do dowolnego modułu wewnętrznego firmy Kenwei. Charakteryzuje je niezawodność oraz wyjątkowy, nowoczesny design.

Wideodomofony Kenwei to nowoczesny sposób na podniesienie poziomu bezpieczeństwa lokatorów.


ZYSKUJ WIĘCEJ!

Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach,
oraz cenne kody promocyjne!

Dodatkowo zapisując się do Newslettera
otrzymasz 50 zł na pierwsze zakupy

Zestaw kamer do biura

Biuro to miejsce, w którym zarówno pracownicy, jak i klienci powinni czuć się...

Zestaw kamer do domu

Dom jest dla większości z nas ostoją spokoju i bezpieczeństwa...

Zestaw kamer do firmy

Kamering wizyjny staje się powoli nieodłącznym elementem systemów...

Zestaw kamer do magazynu

Wysokiej klasy instalacje monitoringu wizyjnego są dziś...

Zestaw kamer do parkingu

Jak wiadomo systemy monitoringu szczególnie chętnie instalowane są w...

Zestaw kamer do przedszkola

Stale rozwijające się technologie monitoringu zdobywają coraz nowe...

Zestaw kamer do sklepu

Monitoring w sektorze handlu detalicznego sprawdza się już od wielu...

Zestaw kamer do szkoly

Monitoring w szkołach staje się coraz bardziej powszechny...

Zestaw kamer do uczelni

Monitoring w szkołach staje się coraz bardziej powszechny...

informacje o prezentowanej ofercie
Zobacz
jak stworzyć
SYSTEM KAMERINGU