Zestaw dla uczelni
REC
30.05.2016 godz: 08:48:35

Kamera przemysłowa w domu

Kamery do domu

bezpieczeństwo Twoje i twojej rodziny

Dom jest dla większości z nas ostoją spokoju i bezpieczeństwa. Nie są to jednak wartości dane raz na zawsze, dlatego należy zadbać o ich zapewnienie zanim będzie zbyt późno. Wiele osób decyduje się na monitoring domu dopiero po zdarzeniu zagrażającemu mieniu i życiu rodziny, tj. po włamaniu czy kradzieży. A przecież to właśnie system monitoringu - nawet bardzo prosty - pozwoli w większości sytuacji zapobiec takim zdarzeniom.

 • Zadbaj o bezpieczeństwo swoich najbliższych
 • Zabezpiecz swoje mienie
 • Bądź spokojny podczas wakacyjnych wyjazdów
REC
 • Monitoring domu
 • Monitoring domu
 • Zestawy monitoringu domu
 • CCTV dla domu
Sprawdź dedykowane zestawy

Zestawy kameringu dla domu

Wybierz zestaw, który spełni Twoje oczekiwania.

Zestaw z 4 kamer

 • Zdalny dostęp

 • Możliwość rozbudowy zestawu

 • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe

 • Podtrzymanie zasilania

 • Wysoka rozdzielczość

 • Zmienny kąt obserwacji / zoom

Zestaw z 8 kamer

 • Wysoka rozdzielczość

 • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe

 • Podtrzymanie zasilania

 • Możliwość rozbudowy zestawu

 • Zdalny dostęp

 • Zmienny kąt obserwacji / zoom

Zestaw z 16 kamer

 • Wysoka rozdzielczość

 • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe

 • Podtrzymanie zasilania

 • Zdalny dostęp

 • Możliwość rozbudowy zestawu

 • Zmienny kąt obserwacji / zoom


Ochrona rodziny

Monitoring domu ochrona najbliższych

Bezpieczeństwo naszej rodziny to sprawa pierwszorzędna. Inwestycja w profesjonalny zestaw kameringu pozwala na ich właściwe zabezpieczenie oraz zmniejsza prawdopodobieństwo włamania.
Całodobowy podgląd

Podgląd 24h

Dzięki instalacji systemu monitoringu wizyjnego możliwe jest doglądanie sytuacji w domu przez całą dobę z dowolnego miejsca na ziemi. Umożliwia to doglądanie domostwa będąc na wyjeździe wakacyjnym czy weekendowym.
Dowód włamania

Dowód włamania

Nagrania z kamer zainstalowanych w domostwie mogą służyć za dowód w sprawie. Dzięki temu zwiększają się nasze szanse na złapanie przestępcy, a w konsekwencji na ukaranie go i odzyskanie naszej własności.

Monitoring domu

Chroń swój dom przed włamywaczami

Monitoring domu to system zabezpieczeń mający na celu zwiększenie bezpieczeństwa domowników i dóbr materialnych. W znaczącym stopniu pozwala on uchronić zabudowania przed włamaniem i kradzieżą, a samą posesję - przed dewastacją. Pozwala także uniknąć znacznie większych kosztów związanych ze stratami materialnymi i naprawieniem szkód. Przede wszystkim jednak kamering zapewnia wysoki stopień ochrony tego co najcenniejsze - zdrowia, a niejednokrotnie i życia najbliższych nam osób.

Co dokładnie zyskujesz wraz ze sprawnie działającą instalacją?

Inwestując w system monitoringu zyskujesz m.in. poszlaki oraz dowody pozwalające ująć sprawcę

altOchrona

System monitoringu pozwoli Ci w odpowiedni sposób ochronić swój dobytek oraz bliskich. Właściwie rozlokowane i skonfigurowane kamery umożliwiają szybkie wykrycie ewentualnego włamania i kradzieży oraz podjęcie natychmiastowych kroków, które pozwolą zmniejszyć straty. Dodatkowo w wielu przypadkach już sama obecność kamer sprawia, że przestępcy odstępują od zamiaru włamania w obawie przed tym, że zostaną zarejestrowani. Idealnym sposobem, aby zwiększyć bezpieczeństwo domu jest integracja kameringu z systemem alarmowym.

altKontrola

W każdej chwili możesz sprawdzić co dzieje się w poszczególnych pomieszczeniach domu oraz w jego otoczeniu. Dzięki urządzeniom wysokiej jakości bez problemu rozpoznasz osoby, które chcą wejść na teren posesji oraz te, które na niej przebywają. Inteligentne funkcje nowoczesnych kamer w szybkim czasie alarmują o wykryciu nowego obiektu na objętym dozorem wizyjnym obszarze, dzięki czemu juz w kilka chwil po pojawieniu się nowej osoby możemy skontrolować kim ona jest.

altWygoda

Nowoczesny kamering to wygoda i funkcjonalność, dzięki którym twoje codzienne życie stanie się prostsze. Kamery ułatwiają wiele wykonywanych każdego dnia czynności - od tych najbardziej prozaicznych jak sprawdzenie czy brama wjazdowa została zamknięta, po te najbardziej kluczowe jak np. wygodne dozorowanie dziecka bawiącego się na podwórku.

altSpokój

jaki daje ci możliwość sprawdzenie bezpieczeństwa Twoich bliskich niezależnie od miejsca w jakim się znajdujesz. Oferowane obecnie systemy kameringu udostępniają uprawnionym użytkownikom podgląd obrazu z kamer za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji. Obraz taki dostępny jest przez całą dobę z dowolnego miejsca w zasięgu sieci. Dzięki temu będziesz mieć wgląd na sytuację w domu podczas rodzinnych wyjazdów, wakacji, wycieczek weekendowych czy wyjazdów w delegacje. Komfort psychiczny podczas tego typu podróży to rzecz bezcenna, dlatego warto zainwestować w system monitoringu wizyjnego umożliwiający zdolny podgląd obrazu.

altOszczędność

Zakup i instalacja urządzeń systemu monitoringu nie jest już tak dużym wydatkiem jak jeszcze kilkanaście lat temu. Rozwój technologii z zakresu kameringu analogowego i IP sprawia, że oferowane obecnie systemy są nie tylko coraz bardziej niezawodne, ale również ich cena znacząco spadła. Dlatego też na instalację monitoringu w domu mogą sobie pozwolić nie tylko najbogatsi, ale każdy kto troszczy się o dobro swojej rodziny oraz domu. Inwestycja w taką instalację w perspektywie lat nie jest dużym wydatkiem, a pozwala uchronić przed znacznie większymi kosztami z jakimi wiąże się konieczność naprawienia strat poniesionych w wyniku kradzieży lub włamania. Na rynku dostępne są urządzenia, które przy swej znakomitej jakości nie są kosztowne. Warto dodać również, że przy instalacji monitoringu znacznie obniża się wysokość składki ubezpieczenia domu.

altDowód

W razie włamania na posesję czy do domu materiał z kamer zapisany na dysku rejestratora stanowi idealny dowód w sprawie. Wysokorozdzielcze kamery z dużym prawdopodobieństwem pozwolą zidentyfikować włamywaczy i udowodnić im ich czyny. Kamery są również nieocenione przy wyjaśnieniu mniejszych konfliktów, jak np. spór o zarysowanie samochodu przez sąsiada czy straty spowodowane w ogródku przez psa znajomych. Niewątpliwie obecność kamer w zasięgu nieprzyjemnego zdarzenia ułatwia dochodzenie swoich praw. Pozwala to na zaoszczędzenie nerwów oraz daje realne szanse na odzyskanie skradzionych przedmiotów.

Właściwie dobrany, zainstalowany i skonfigurowany system kameringu niesie za sobą praktycznie same korzyści. Jednocześnie bezpieczeństwo domu i domowników nigdy nie będzie odpowiednio chronione bez takiej instalacji.

Nie ma zestawu spełniajacego Twoje oczekiwania?

Napisz do nas!

Jeżeli nie znalazłeś odpowiadającego Twoim potrzebom zestawu skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Nasi eksperci z chęcią udzielą Tobie profesjonalnej porady oraz dobiorą zestaw kameringu dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb.

Instalacje kamer przemysłowych

Zaufaj najlepszym w branży

Jesteśmy ekspertami, którzy świadczą usługi w zakresie profesjonalnych instalacji systemów monitoringu wizyjnego. Każda zlecona nam instalacja jest przez nas dokładnie analizowana tak, aby sprostała wszystkim wymaganiom klienta.

Dowiedz się więcej

CTR PARTNER - Twoje Centrum Zabezpieczeń Porównywarka produktów Prezentowane dane nie są przedstawione w takiej samej kolejności.

Klikając w nazwę otworzy się strona z dokładnym opisem i pełną specyfikacją produktu.

Porównujesz:

(0)