Porównujesz: 0
Gotowe zestawy kamer

zaprojektowane z myślą o Tobie

Zestawy kamer do monitoringu wizyjnego

System monitoringu jest to kluczowy element systemu zabezpieczeń, dlatego jego funkcjonalność powinna pokrywać się w pełni z wymaganiami danej lokalizacji. Przygotowane przez firmę CTR Partner zestawy tworzą profesjonalne instalacje monitoringu wizyjnego, które znacznie poprawiają bezpieczeństwo obiektu, w którym są zainstalowane. Zestawy monitoringu cctv charakteryzują się dostosowaniem do wiedzy przeciętnego użytkownika na temat ich instalacji, dlatego stanowią idealne rozwiązania nawet dla osób, które nie posiadają doświadczenia w tej branży. Pozwalają również na oszczędzenie czasu oraz kosztów związanych z samodzielnym dopasowywaniem produktów.

Zestawy kamer do sklepu

Zestawy kamer do sklepu

Monitoring w sektorze handlu detalicznego sprawdza się już od wielu lat. Obecnie jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych systemów zabezpieczeń w sklepach, niezależnie od ich wielkości.

Zobacz więcej
Zestawy kamer do firmy

Zestawy kamer do firmy

Kamering wizyjny staje się powoli nieodłącznym elementem systemów zabezpieczeń w firmach. Ze względu na ogromne korzyści jakie niesie za sobą zainstalowanie systemu kamer w firmach stosują je już nie tylko ogromne korporacje.

Zobacz więcej
Zestawy kamer do biura

Zestawy kamer do biura

Biuro to miejsce, w którym zarówno pracownicy, jak i klienci powinni czuć się komfortowo i bezpiecznie. Jednym z czynników, który może to zapewnić jest system kameringu wizyjnego, pozwalający na stworzenie bezpiecznego środowiska w biurze.

Zobacz więcej
Zestawy kamer do domu

Zestawy kamer do domu

Dom jest dla większości z nas ostoją spokoju i bezpieczeństwa. Nie są to jednak wartości dane raz na zawsze, dlatego należy zadbać o ich zapewnienie zanim będzie zbyt późno. Wiele osób decyduje się na monitoring domu dopiero po zdarzeniu zagrażającemu mieniu i życiu rodziny, tj. po włamaniu czy kradzieży.

Zobacz więcej
Zestawy kamer do przedszkola

Zestawy kamer do przedszkola

Stale rozwijające się technologie monitoringu zdobywają coraz nowe rynki. Bez problemu udało się wprowadzić kamering do przedszkoli, w których kwestie bezpieczeństwa są przecież kluczowe.

Zobacz więcej
Zestawy kamer do szkoły

Zestawy kamer do szkoły

Monitoring w szkołach staje się coraz bardziej powszechny. Funkcjonowanie tego typu instalacji w placówkach oświatowych wymuszone jest wzrostem zagrożeń wśród młodzieży oraz rosnącymi w miarę rozwoju postępu oczekiwaniami ze strony rodziców.

Zobacz więcej
Zestawy kamer do uczelni

Zestawy kamer do uczelni

Budynki, w których usytuowane są szkoły wyższe są zwykle bardzo duże i często otoczone sporym zewnętrznym obszarem przylegającym. Objęcie dozorem wizyjnym takiego obszaru wymaga stworzenia systemu przemyślanego, którego wszystkie elementy, mimo że jest ich sporo, będą ze sobą idealnie współpracowały.

Zobacz więcej
Zestawy kamer do parkingu

Zestawy kamer do parkingu

Jak wiadomo systemy monitoringu szczególnie chętnie instalowane są w miejscach, w których stosunkowo często dochodzi lub jest prawdopodobieństwo, że może dojść do uszkodzenia bądź kradzieży mienia. Do takich lokalizacji z całą pewnością zaliczają się parkingi.

Zobacz więcej
Kamering magazynu

Zestawy kamer do magazynu

Wysokiej klasy instalacje monitoringu wizyjnego są dziś nieodłącznym elementem systemu zabezpieczeń magazynu. Pomieszczenia magazynowe zajmują zwykle dużą powierzchnię, a nawet jeżeli nie - zawsze mieszczą w sobie mienie dużej wartości.

Zobacz więcej

Zestawy monitoringu cctv stanowią gotowe rozwiązania dla klientów, którzy poszukują najlepszych rozwiązań w strefie systemów nadzoru wizyjnego. Kompletny zestaw do monitoringu przygotowany przez naszą firmę, charakteryzuje się pełnym zintegrowaniem, dzięki któremu klient nie musi martwić się, że któreś z urządzeń nie będzie współpracować w prawidłowy sposób. W ten sposób klient jest w stanie wykonać szybą i łatwą instalację.

Warto zwrócić uwagę na to, że gotowy zestawy monitoringu cctv został zaprojektowany przez specjalistów w dziedzinie systemów zabezpieczeń, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymujemy produkty funkcjonalne oraz bardzo dobre jakościowo.

Kompletny zestaw do monitoringu dedykowany jest szczególnie klientom, którzy nie posiadają wiedzy na temat systemów nadzoru wizyjnego. Wybierając gotowe rozwiązanie zyskują gwarancję, że nie popełnią błędu podczas samodzielnego dobierania sprzętu. Oszczędzają przy tym również czas niezbędny na właściwe dobranie urządzeń, a także koszty z tym związane, ponieważ kupując produkty w pakiecie zapłacimy znacznie mnie.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki zestaw do monitoringu wybrać, skorzystaj z naszej oferty, ponieważ posiadamy różnorodną gamę produktów. Możesz wybrać zestaw do monitoringu zewnętrznego, wyposażony w kamery obrotowe oraz z wodoszczelną obudową, przystosowane do wymagających warunków atmosferycznych. Jak również sięgnąć po dopasowane do ochrony wnętrza budynków, z efektywną funkcją detekcji ruchu oraz oświetlaczem podczerwieni w celu uzyskania wnikliwego nadzoru wizyjnego nocą.

Korzyści z wyboru gotowego zestawy monitoringu cctv:

ZYSKUJ WIĘCEJ!

Zapisz się i otrzymuj informacje o:
promocjach, okazjach, nowościach,
oraz cenne kody promocyjne!

Dodatkowo zapisując się do Newslettera
otrzymasz 50 zł na pierwsze zakupy

Zestaw kamer do biura

Biuro to miejsce, w którym zarówno pracownicy, jak i klienci powinni czuć się...

Zestaw kamer do domu

Dom jest dla większości z nas ostoją spokoju i bezpieczeństwa...

Zestaw kamer do firmy

Kamering wizyjny staje się powoli nieodłącznym elementem systemów...

Zestaw kamer do magazynu

Wysokiej klasy instalacje monitoringu wizyjnego są dziś...

Zestaw kamer do parkingu

Jak wiadomo systemy monitoringu szczególnie chętnie instalowane są w...

Zestaw kamer do przedszkola

Stale rozwijające się technologie monitoringu zdobywają coraz nowe...

Zestaw kamer do sklepu

Monitoring w sektorze handlu detalicznego sprawdza się już od wielu...

Zestaw kamer do szkoly

Monitoring w szkołach staje się coraz bardziej powszechny...

Zestaw kamer do uczelni

Monitoring w szkołach staje się coraz bardziej powszechny...

informacje o prezentowanej ofercie
Zobacz
jak stworzyć
SYSTEM KAMERINGU